+90 (392) 444 62 62
+90 (539) 106 50 14
info@alusertrading.com
Alayköy San. Böl. 3. Cad, 7. Sok. No:88 Lefkoşa, KKTC

Hakkımızda

1994 yılında Türkiye’de, PVC kapı ve pencere sistemlerinin üretim ve montajıyla sektöre adım atan bir firmayız. PVC doğrama seri üretim merkezi, alüminyum doğrama üretim merkezi, cam fabrikaları ve mobilya üretim merkezi gibi tesislerimizle, yapı ve endüstri sektöründe çeşitli ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Kıbrıs şubemiz ise 2004 yılında faaliyete geçmiş olup, geçen 25 yıllık süre içinde önde gelen firmalardan biri haline gelmiştir. İnovatif ve sürekli gelişimi benimseyen bir yaklaşım benimsedik ve bu sayede alüminyum doğrama alanında uzmanlaşarak başarı elde ettik. Ayrıca cephe sistemleri ile alüminyum konusundaki başarılarımızı taçlandırdık.

Bugün, PVC kapı ve pencere sistemleri, alüminyum doğrama, cephe sistemleri, otomatik tavan sistemleri ve tamamlayıcı sistemler gibi alanlarda, müşteri istekleri doğrultusunda mimari projelerin sistem detaylarını en fonksiyonel ve verimli şekilde çözerek üretim ve montaj aşamalarında planlı ve zamanında hizmet sunan bir firma konumundayız. Tüm faaliyetlerimiz dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmekte olup, doğaya saygılı ve insana değer veren bir kuruluşuz.

NEDEN ALUSER TRADING?

  • 24 saat hizmet
  • Söz verdiğimiz sürede montaj
  • Montaj sonrası teknik servis
  • Projenize uygun sistem çözümleri
  • Ücretsiz keşif